DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Gratulacje 20/11/2014

Decyzją Prezydenta Miasta Głogowa zostały przyznane Zdjęcie do newsastypendia dla uczniów wyróżniających się w nauce. Oto nagrodzeni:

Zuzanna Wójcik, Krystian Karabinowski, Julia Kulik, Michalina Drążek, Marcin Kleczkowski, Marlena Piechocka, Roksana Pachulska, Katarzyna Konarska, Szymon Blida, Katarzyna Hasal, Adrian Balecki, Martyna Bielawska, Aleksandra Hudziak, Zuzanna Kwiatkowska, Damian Chmielowski.

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Osoby, które stypendium nie otrzymały, mają możliwość ponownego złożenia wniosku do 31 marca oraz do 31 sierpnia każdego roku.

Pięknie recytowały 20/11/2014

Gratulacje dla laureatek konkursu recytatorskiego "Słowem malowane", który odbył się wczoraj w Bibliotece Miejskiej w Głogowie. Dziewczęta zajęły:
Joanna Baryliszyn - I m.
Paulina Antkowiak - II m.
Agata Mróz i Angelika Morajko - wyróżnienie
Dziękujemy również opiekunowi p.M.Bielawskiej.

Głosuj na film zespołu TUTTI FRUTTI20/11/2014

Zdjęcie do newsaZespół "Tutti Frutti", w skład którego wchodzą uczniowie naszej szkoły, ich mamy i pani A. Woźny zrealizował film "Coolinarni odkrywcy", który bierze udział w konkursie "TESCO dla szkół". Obejrzyj i głosuj codziennie, dzięki tobie ten FILM wygra. Głosowanie trwa jeszcze przez 25 dni.

Zebranie SU 17/11/2014

Wyjątkowo w czwartek - 20.11.2014 - odbędzie się zebranie SU.
Zapraszamy trójki klasowe o godz. 12:25 do sali 24.

Przeszli do II etapu 17/11/2014

5 listopaZdjęcie do newsada 2014 r. odbył się I etap (szkolny) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas 1-3.
Do II etapu (rejonowego) zakwalifikowali się:
1. Maciej Grymm - kl. 3b
2. Katarzyna Hasal - kl. 3d
3. Jan Miłek - kl. 2b
4. Piotr Szulc - kl. 3e

Gratulujemy uczniom oraz opiekunom: p.Miłek, p.Walasek, p.Konsewicz i trzymamy kciuki!

Konkurs matematyczny KOMA 2014 17/11/2014

Zdjęcie do newsaZapraszamy już po raz kolejny do udziału w konkursie matematycznym KOMA organizowanym przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Konkurs ma bardzo ciekawą formę, uczniowie uczestniczą w wykładzie, podczas którego robią notatki a następnego dnia rozwiązują test konkursowy. Podczas testu można korzystać ze swoich notatek oraz z kalkulatorów. Osoby, które napiszą najlepiej zostaną zaproszone na finał, który odbędzie się w Instytucie Matematyki Uniwersytetu we Wrocławiu.

Wykład wprowadzający do konkursu wygłosi p. Ewa Orzęcka w środę 19 listopada na 6 i 7 lekcji w sali 23.

Termin konkursu: 20.11.2014

Finał: 13.12.2014

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki, konkurs jest bezpłatny. Zapraszamy.

Przeszła do finału 16/11/2014

14 listoZdjęcie do newsapada 2014 r.  w Sali Miedziowej w Sieroszowicach odbył się półfinał konkursu wiedzy o KGHM i regionie. Do finału zakwalifikowało się 10 najlepszych uczniów z całego regionu, w tym uczennica naszego gimnazjum MARLENA PIECHOCKA z klasy 3d. Finał odbędzie się 4 grudnia w Lubinie.
Gratulujemy Marlenie i opiekunowi p.J.Śnicie. Trzymamy kciuki!

Grały w kosza 13/11/2014

Zdjęcie do newsa3 i 6 listopada 2014 r. rozgrywały się Mistrzostwa Głogowa w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Drużyna naszego gimnazjum w składzie: Ola Wolnik, Nikola Bal, Martyna Kociucka, Patrycja Maturska, Marika Bilska, Olimpia Korbut, Agata Oleśniewicz, Natalia Wasinkiewicz, Paula Ostapczuk, Oliwia Muszkieta, Angelika Kudlik, Dagmara Prozorowska, Oliwia Antczak zajęła III miejsce.

Gratulacje dla dziewczyn i opiekuna p. A.Borwik.

UROCZYSTY APEL 11/11/2014

Zdjęcie do newsaZ OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 13 LISTOPADA (CZWARTEK) W SALI GIMNASTYCZNEJ NA 3 i 4 GODZINIE LEKCYJNEJ ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTY APEL.

SZCZEG
ÓŁY W CZYTAJ WIĘCEJ

Uczniów obowiązuje tego dnia strój galowy. Po pozostawieniu plecaków w salach lekcyjnych klasa schodzi na apel z nauczycielem uczącym.

Czytaj Wiecej

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.