DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
III miejsce dla dziewczyn 31/10/2014

Drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Chorążak, Patrycja Lechowska, Wiktoria Rolewska, Dominika Silska, Paulina Dawidowicz, Kamila Szymaniak, Daria Burda, Dominika Bybel, Wiktoria Rzepowska, Anna Rojewska, Nikola Sinkiewicz, Dagmara Szpit, Emilia Stuchła zajęła III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w kat. Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych.

Gratulacje dla dziewcząt oraz opiekunów: p.M.Rabędy i p.A.Pawlusia.

Zajęli II miejsce 31/10/2014

25.09.2014 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w Piłce Nożnej Chłopców. Dużyna w składzie: Alan Wojtaszek, Czarek Staniszewski, Jan Włodarczyk, Kacper Bury, Miłosz Dziarmaga, Kacper Wojtowicz, Maciej Janicki, Dominik Nietopiel, Damian Starościak, Marcin Kobuziński, Tomasz Śmigielski, zajęła II miejsce

Serdecznie gratulacje dla chłopaków oraz opiekuna p.M.Kumora.

Zakwalifikowali się do etapu powiatowego 31/10/2014

Za nami już szkolne etapy konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista rok szkolny 2014/2015

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Blok Matematyczno-Fizyczny

Szymon Blida

Klasa II d

Blok Humanistyczny

Katarzyna Hasal

Klasa III d

Blok Przyrodniczy

Szymon Blida

Klasa II d

Klasa III b

Serdecznie gratulujemy wyniku oraz życzymy udanego startu w kolejnym etapie.

Coś więcej, coś inaczej.31/10/2014

Zapraszam serdecznie uczniów klas II na lekcję chemii w języku angielskim, która odbędzie się w środę tj. 5 listopada na 2 godzinie lekcyjnej czyli o godz. 8:55 w sali nr 45. Uczniowie zainteresowani proszeni są o zapisywanie się na listę do Pani Patrycji Karnickiej. Liczba miejsc jest ograniczona. Uczniowie, którzy wezmą udział w wyżej wymienionej lekcji będą zwolnieni z bieżącej lekcji zgodnej z ich planem oraz przewiduje się nagrody w postaci ocen cząstkowych z chemii i języka angielskiego za aktywny udział w takiej lekcji. Zapraszamy.

Szkolny Konkurs „Wiedzy o Oszczędzaniu 2014” 28/10/2014

W dniu 27.10.2014 odbył się Szkolny Konkurs „Wiedzy o Oszczędzaniu 2014”.

Konkurs jest związany ogólnopolską akcją Tydzień dla Oszczędzania, której celem jest promowanie idei oszczędzania oraz przekazywanie wiedzy z zakresu racjonalnego gospodarowania środkami finansowymi. Akcja związana jest ze Światowym Dniem Oszczędzania, który społeczność międzynarodowa obchodzi 31 października.

Oto wyniki:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

Katarzyna Kwiatkowska (3b)

Mateusz Piątek (3b)

Liliana Witkiewicz (3b)

Nowy Samorząd 28/10/2014

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2014/2015

Dnia 23 października 2014r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie im. Jana z Głogowa. W głosowaniu wzięło udział 403 uczniów.

PRZEWODNICZĄCY SU:  Rafał Tworkowski  z kl. 3f

RZECZNIK  PRAW  UCZNIA –  UCZEŃ: Magda Bryś  kl. 2d

RZECZNIK  PRAW  UCZNIA – NAUCZYCIEL : p. Przemysław Bożek

Gratulujemy  Smile

Zakwalifikowała się do półfinału27/10/2014

15 października odbył się etap szkolny konkursu „Olimpiada wiedzy o KGHM i regionie” organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół im. Jana Wyżykowskiego z Sieroszowic pod patronatem KGHM  Polska Miedź S.A.
Do konkursu przystąpiły 32 szkoły gimnazjalne z województwa dolnośląskiego, w którym wzięło udział 353 uczniów.
Do etapu drugiego – półfinału  zakwalifikowało się 36 uczniów ze wszystkich gimnazjów, w tym uczennica naszej szkoły MARLENA PIECHOCKA z klasy 3d.
Półfinał odbędzie się dnia 14 listopada 2014 r. w Sali Miedziowej w Sieroszowicach.

Gratulacje dla Marleny i opiekuna p.J.Śnity.  Powodzenia! Trzymamy kciuki!

„Tydzień dla Oszczędzania 2014”21/10/2014

ZaZdjęcie do newsapraszamy do wzięcia udziału w VIII edycji Tygodnia dla Oszczędzania 2014.

Czytaj Wiecej
Coś więcej, coś inaczej.21/10/2014

ZapraszZdjęcie do newsaam serdecznie uczniów klas I na lekcję matematyki w języku angielskim, która odbędzie się w ten czwartek na 3 godzinie lekcyjnej czyli o godz. 9:50 w sali nr 8. Uczniowie zainteresowani proszeni są o zapisywanie się na listę do Pani Patrycji Karnickiej do czwartku tj. 23-10-14. Liczba miejsc jest ograniczona. Uczniowie, którzy wezmą udział w wyżej wymienionej lekcji będą zwolnieni z bieżącej lekcji zgodnej z ich planem oraz przewiduje się nagrody w postaci ocen cząstkowych z matematyki i języka angielskiego za aktywny udział w takiej lekcji. Zapraszamy.

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.