DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
UWAGA 29/01/2015

Zdjęcie do newsaNa stronie dostępny już plan lekcji na nowy semestr. Proszę o zapoznanie się ze zmianami.

Gratulacje - nasze Gimnazjum w półfinałach Dolnośląskich Meczów Matematycznych 26/01/2015

Drużyna matematyczna w składzie: Katarzyna Hasal, Szymon Blida, Julia Kulik, Bartłomiej Kieruńczyk, Marcin Kleczkowski, Tomasz Dobras, Maciej Grymm, Oskar Brzezik, Marcin Kostrzewa, Aleksandra Hudziak, Agata Oleśniewicz  zakwalifikowała się do półfinałów DMM (znalazła się w gronie 12 zespołów wyłonionych podczas  eliminacji spośród 43 placówek).

Skład grupy półfinałowej: Gimnazjum Ad Astra Milicz, Gimnazjum Środa Śląska, Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica, Gimnazjum nr 3 Głogów.

I mecz półfinałowy rozegrany zostanie 11 lutego z Gimnazjum Ad-Astra Milicz

Życzymy powodzenia.

Brawo Maciej! 19/01/2015

Uczeń klasy 3b, MACIEJ GRYMM zakwalifikował się do części ustnej finału XIV Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami wos "zDolny Ślązak Gimnazjalista". II część konkursu odbędzie się 19,20 lutego 2015 r. we Wrocławiu.

GRATULACJE MACIEJ !!! TRZYMAMY KCIUKI! Smile

Zebranie SU 13/01/2015

14 stycznia (W ŚRODĘ) O GODZ. 12:25 W SALI 25 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE SU.
ZAPRASZAM WSZYSTKIE TRÓJKI KLASOWE.

NOC FILMOWA 13/01/2015

Uczniów, którzy zapisali się na "Noc Filmową" informujemy,

że spotykamy się o godz. 19:00 (wejście od sali gimnastycznej) we wtorek 20.01.2015 r.

Proszę pamiętać o zgodach od rodziców, obuwiu sportowym, śpiworach i prowiancie.

Biletem wstępu jest minimum 10 plastikowych nakrętek Smile

Szczegóły wkrótce.

Są świetni z geografii 13/01/2015

Z przyjemnością informujemy, że do II etapu I Olimpiady Geograficznej zakwalifikowali się uczniowie:
Maciej Grymm z kl. 3b, Katarzyna Hasal z kl. 3d, Szymon Blida z kl. 2d, Marcin Kleczkowski z kl. 3d.

II etap  Olimpiady odbędzie się 7 marca we Wrocławiu.

Gratulujemy uczniom oraz opiekunowi p.J.Śnicie i trzymamy kciuki!

Akcja Bezpieczna Woda 12/01/2015
>>> KLIKNIJ ABY WEJŚC NA STRONĘ AKCJI<<<
Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego 09/01/2015

Maciej Grymm, Katarzyna Hasal, Jan Miłek zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy."

Gratulujemy serdecznie uczniom i opiekunom:  p.Miłek, p.Walasek, p.Konsewicz. Życzymy powodzenia w kwietniu.

Zapraszamy do SUDOKU 09/01/2015

Wszystkich zainteresowanych udziałem w IV Mistrzostwach Dolnego Śląska w SUDOKU prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki. Eliminacje szkolne odbędą się 5 II 2015. Zadania eliminacyjne i półfinałowe to klasyczne sudoku różnych rozmiarów z ewentualnymi modyfikacjami (sudoku nieregularne, diagonalne, po kolei, nie po kolei). Zadania finałowe mogą zawierać oprócz diagramów klasycznych i wariantywnych wymienionych wyżej także sudoku killer, sum, antykonikowe, palindromiczne, sferyczne, sudoku z nierównościami oraz sudoku XV.

Do Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku można się przygotować, rozwiązując zadania typu "sudoku" zamieszczane w prasie lub internecie. Można też skorzystać z zadań treningowych zamieszczonych na stronie     http://www.matematyka.wroc.pl/konkursy/mistrzostwa-dolnego-slaska-w-sudoku

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.