DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
„Tydzień dla Oszczędzania 2014”21/10/2014

ZaZdjęcie do newsapraszamy do wzięcia udziału w VIII edycji Tygodnia dla Oszczędzania 2014.

Czytaj Wiecej
Coś więcej, coś inaczej.21/10/2014

ZapraszZdjęcie do newsaam serdecznie uczniów klas I na lekcję matematyki w języku angielskim, która odbędzie się w ten czwartek na 3 godzinie lekcyjnej czyli o godz. 9:50 w sali nr 8. Uczniowie zainteresowani proszeni są o zapisywanie się na listę do Pani Patrycji Karnickiej do czwartku tj. 23-10-14. Liczba miejsc jest ograniczona. Uczniowie, którzy wezmą udział w wyżej wymienionej lekcji będą zwolnieni z bieżącej lekcji zgodnej z ich planem oraz przewiduje się nagrody w postaci ocen cząstkowych z matematyki i języka angielskiego za aktywny udział w takiej lekcji. Zapraszamy.

PODZIĘKOWANIE14/10/2014

Zdjęcie do newsaBardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, uczniom i absolwentom, za zaangażowanie w obchody 40-lecia naszej szkoły.

Podziękowania kieruję rownież do rodziców, sponsorów (firma KORIM) i pracowników admnistracji i obsługi szkoły.

Dziękuję również mediom za patronat oraz gościom za prezenty urodzinowe Smile

Dzień Edukacji Narodowej 13/10/2014

Dnia 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

W tym dniu nie ma zajęć lekcyjnych w szkole.

List Rzecznika Praw Dziecka z Okazji Dnia Edukacji Narodowej

Za nami 40 lecie istnienia szkoły 13/10/2014

Za nami już uroczystości jubuleuszowe 40 - lecia powstania Szkoły Podstawowej nr 8 i 15 lecia naszego Gimnazjum

Zapraszamy do galerii:

galeria na GLOGOW.INFO.PL   film na GLOGOW.INFO.PL

galeria na MIEDZIOWE.PL

reportaż TV MASTER

Plan dnia na 40-lecie szkoły 07/10/2014

10.10.2014 r. (w piątek) jest zmiana organizacji dnia z powodu święta szkoły. Tego dnia obowiązuje uczniów strój galowy.

Program dnia:

8:00 - 9:00 - dostarczanie ciast do stołówki szkolnej
9:45 - zbiórka wszystkich uczniów pod Kościołem św. Mikołaja (sprawdzenie listy obecności - opiekunowie klas wg listy)

10:00 - Msza Święta

11:30 - przychodzimy z uczniami na boisko szkolne (posadzenie drzewa)
ok. 12:00 - przewidywane zakończenie cz.I
16:00 - uroczysta akademia, zaproszeni goście oraz 5-osobowe delegacje z klas
17:30 - zwiedzanie szkoły, spotkania z absolwentami

Skręcali w dobrą stronę jadąc do Kulowa06/10/2014

Za nami udany rajd rowerowy, sporo zabawy i atrakcje na świeżym powietrzuSmile.

W Kulowie, na terenie ROD "Przylesie", spotkało się ponad 120 osób. Miło spędzili razem czas uczniowie, rodzice, nauczyciele, absolwenci, młodsze rodzeństwo, a nawet babcie. Ogromne gratulacje dla tych wszystkich, którzy przybyli do Kulowa na rowerach! Natomiast ogromne wyrazy wdzięczności kieruję do rodziców-organizatorów sobotniego spotkania.

fotki z wyjazdu już dostępne na GLOGOW.INFO.PL

D Z I Ę K U J E M Y  B A R D Z O  N I E Z A W O D N Y M   R O D Z I C O MSmile !!!

Gra Terenowa 06/10/2014

Dnia 1 października odbyła się Gra Terenowa w ramach X Głogowskich Dni Turystyki. W tym konkursie nagrodzonych zostało 5 najlepszych drużyn.

III miejsce zajęła drużyna: Bartłomiej Kieruńczyk i Sebastian Litwinowicz z klasy 3d

IV miejsce zajęła drużyna: Julia Kulik i Michalina Drążek z klasy 3d

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunowi p. Joannie Śnicie.

ZAPRASZAMY RODZICÓW 05/10/2014

Serdecznie zapraszamy na III edycję  Szkoły dla Rodziców. Szkoła dla Rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi.

Jego głównym celem jest wspieranie rodziców  w radzeniu sobie w codziennych kontaktach
z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Główne motto Szkoły dla Rodziców  brzmi: Wychowywać to kochać i wymagać.

Program obejmuje 10 spotkań tematycznych i warsztatów obejmujących zagadnienia  min.: wyznaczanie granic, rozmawiajmy o uczuciach, rozwiązywanie problemów i konfliktów, zachęcanie do samodzielności i współpracy. Każde spotkanie trwa 2 godziny, częstotliwość spotkań i godziny  ustalają uczestnicy. Zajęcia prowadzi pedagog szkolny Adriana Stolarczyk.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swój udział mailowo : adrianastolarczyk@wp.pl
Zapraszamy

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.