DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Zapraszany na Czterdziestolecie Szkoły 17/09/2014

PROGRAM UROCZYSTOŚCI :

10:00 – Msza Św. w Kościele św. Mikołaja w Głogowie
11:30 – uroczysty apel na boisku szkolnym, posadzenie dębu pamięci „Jan z Głogowa”
16:00 – uroczysta akademia w sali gimnastycznej
17:30 – zwiedzanie szkoły, spotkania absolwentów

ZAPRASZAMY NA RAJD ROWEROWY DO KULOWA :) 30/09/2014

4 PAŹDZIERNIKA 2014. (W SOBOTĘ) ODBĘDZIE SIĘ DRUGI RAJD ROWEROWY DO KULOWA Smile.
ZAPRASZAMY UCZNIÓW, RODZICÓW I NAUCZYCIELI. WYJAZD O GODZ. 9:00 SPOD RATUSZA, POWRÓT GODZ. 14:00.

ZAPLANOWANA JEST PIĘKNA POGODA, POCZĘSTUNEK, ATRAKCJE SPORTOWE I NAGRODY NIESPODZIANKI ;)
ZACHĘCAMY DO CZYNNEGO WZIĘCIA UDZIAŁU W RAJDZIE I WSPÓLNEGO SPĘDZENIA CZASU :)

(WYMAGANY JEST SPRAWNY ROWER, KASK I KARTA ROWEROWA).

Wyniki eliminacji III POWIATOWEGO KONKURSU „Zostań mistrzem SUDOKU”29/09/2014

Rozegranie finału o tytuł Mistrza SUDOKU w dwóch rundach  rozpocznie się 2 października 2014 r. o godzinie 9.00 podczas DFN  w salach nr 7 i 8 (parter)

Prosimy, aby na finał uczniowie stawili się z ok. 15 minutowym wyprzedzeniem oraz mieli ze sobą przybory do pisania.

Lista zawalifikowanych - czytaj więcej

Zajęli II miejsce 24/09/2014

Obrazy newsów: football.png

23.09.2014 odbyły się Mistrzostwa Głogowa w Piłce Nożnej Chłopców. Dużyna w składzie: Alan Wojtaszek, Czarek Staniszewski, Miłosz Dziarmaga, Krystian Karwatka, Kacper Wojtowicz, Dominik Nietopiel, Damian Starościak, Kamil Walner, Maciej Janicki, Tomasz Kłonowski, Marcin Kobuziński, Tomasz Śmigielski, zajęła II miejsce

Serdecznie gratulacje dla chłopaków oraz opiekuna p.M.Kumora.

Dolnośląski Festiwal Nauki 23/09/2014

Zdjęcie do newsa

Zapraszamy do naszego gimnazjum na imprezy Dolnoślaskiego Festiwalu Nauki. Zapisy pod numerem 767265691.

1.  Zostań mistrzem SUDOKU mgr Ewa Orzęcka, mgr Anna Dziadkowiec – konkurs powiatowy dla szkół podstawowych

2.  Wyżywienie ludności świata i średnia długość trwania życia. mgr Joanna Śnita – warszaty dla szkół podstawowych

3.  Bawmy się fizyką mgr Andżelika Oszurko – warsztaty dla szkół podstawowych

4.  Strefa zabawy mgr Patrycja Karnicka – happeningdla przedszkolaków

5.  Średniowieczna  matematyka - Kurs  Arithmetica  Linearis Witold  Łuczyński – wykład /warsztaty dla szkół podstawowych

6.  GMO -  strach przed nieznanym czy świetlana przyszłość mgr inż. Ewa Jawień – wykład dla gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

7.  Enzymy znane i nieznane dr Maria Stasiuk – warsztaty/laboratorium dla gimnazjalistów

Program DFN do pobrania plik .pdf

LP

NAZWA IMPREZY

PROWADZĄCY

GODZINY

Zostań mistrzem SUDOKU

mgr Ewa Orzęcka,

mgr Anna Dziadkowiec-Plewko

9.00 – 14.00 konkurs

2.

Bawmy się fizyką .

mgr Andżelika Oszurko

10.00 – 12.00 warsztaty

3.

Wyżywienie ludności świata i średnia długość trwania życia.

mgr Joanna Śnita

10.00 – 12.00 wykład,warsztat

Strefa zabawy

mgr Patrycja Karnicka

10.00 – 12.00 happening

Świetni matematycy 22/09/2014

Zdjęcie do newsa19.09.2014r . uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Wrocławskim Maratonie Matematycznym. Do finału, który odbył się 20.09.2014 r. zakwalifikowali się:
Szymon Blida z kl. 2d
Oskar Brzezik z kl. 2b
Maciej Grymm z kl. 3b

Serdecznie gratulujemy!

Ankieta dla uczniów klas I 20/09/2014

Zdjęcie do newsaWszyscy uczniowie klas I zobowiązani są do udziału w badaniu zainteresowań przeprowadzanym przez Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień. Proszę o pilne wypełnienie ankiety.

Wystarczy kliknąć link by przejść do formularza on-line. Ankieta

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI 11/09/2014

ZapraszamyZdjęcie do newsa wszystkich Państwa na pierwsze zebrania z wychowawcami w roku szkolnym 2014/2015, które odbędą się 18.09.2014 (czwartek) o godz. 17:00 w wyznaczonych salach.

Wyjątkowo, na godzinę 16:30 do stołówki szkolnej, zapraszamy rodziców dziewcząt rocznika 2000, zamieszkałych w gminie miejskiej Głogów na spotkanie informacyjne dotyczące szczepionki HPV.

Projekt na nowy rok szkolny 10/09/2014

Obrazy kategorii newsów: logo_etwinningx.jpgJeśli lubisz korzystać z komputera i Internetu, chcesz sprawdzić znajomość języka angielskiego i poznawać rówieśników ze szkół europejskich pomyśl o eTwinning. Do realizacji projektu edukacyjnego „Żyjąc blisko rzeki” szczególnie zapraszam uczniów klas II (obowiązkowy projekt edukacyjny), ale uczniowie zainteresowani tematem z pozostałych klas też są mile widziani.

Kontakt i informacje:  pani Joanna Młynek

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.