DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
UWAGA 27/11/2014

28.11.2014 - (piątek) - zmiana przerwy obiadowej

1l. 8:00 – 8:45
2l. 8:55 – 9:40
3l. 9:50 – 10:35
4l. 10:45 – 11:30 – obiad
5l. 11:50 – 12:35
6l. 12:45 – 13:30
7l. 13:40 – 14:25
8l. 14:35 – 15:20

Szansa na dobra zabawę27/11/2014

Zdjęcie do newsaZajęcia taneczne Hip Hop są dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się tańczyć.Uczymy się podstawowych kroków w tańcu Hip Hop (w tym także elementy break dance). Robimy także bitwy na taniec. Wgłębiamy się w esencję tańca. Tańczymy bez ograniczeń czyli to, co czujemy. Robimy koła, w których każdy może się pokazać, ale i też nauczyć się jak przełamać barierę nieśmiałości. Tutaj nikt nikogo nie ocenia ani do niczego nie zmusza, dzięki czemu każdy może czuć się swobodnie.

plakat z informacjami po kliknięciu "więcej"

Czytaj Wiecej
Mecze matematyczne - start i wygrana!25/11/2014

Udział w Dolnośląskich Meczach Matematycznych jest już tradycją naszej szkoły. 24.11.2014r. reprezentacja uczniów naszej szkoły zwycięzyła w pierwszym spotkaniu grupy eliminacynej XIV Dolnośląskich Meczów Matematycznych. Cenne wyjazdowe zwycięstwo nasi uczniowie odnieśli w meczu z Gimnazjum nr 2 w Głogowie.

Sład drużyny: Katarzyna Hasal (kapitan), Szymon Blida, Julia Kulik, Bartłomiej Kieruńczyk, Marcin Kleczkowski, Tomasz Dobras, Maciej Grymm, Oskar Brzezik, Marcin Kostrzewa, Agata Oleśniewicz, Aleksandra Hudziak.

Kolejny mecz odbędzie się 8 grudnia 2014r z Gimnazjum nr 2 w Polkowicach.

Dziękujemy za piękną postawę i życzymy dalszych sukcesów.

Podziękowania dla p. E.Orzęckiej i p.A.Dziadkowiec-Plewko -opiekunów drużyny i n-li matematyki poszczególnych uczniów.

Gratulacje 20/11/2014

Decyzją Prezydenta Miasta Głogowa zostały przyznane Zdjęcie do newsastypendia dla uczniów wyróżniających się w nauce. Oto nagrodzeni:

Zuzanna Wójcik, Krystian Karabinowski, Julia Kulik, Michalina Drążek, Marcin Kleczkowski, Marlena Piechocka, Roksana Pachulska, Katarzyna Konarska, Szymon Blida, Katarzyna Hasal, Adrian Balecki, Martyna Bielawska, Aleksandra Hudziak, Zuzanna Kwiatkowska, Damian Chmielowski, Oliwia Antczak, Anna Bala, Julia Burgiel, Wiktoria Hoffmann, Agata Oleśniewicz Smile

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Osoby, które stypendium nie otrzymały, mają możliwość ponownego złożenia wniosku do 31 marca oraz do 31 sierpnia każdego roku.

Pięknie recytowały 20/11/2014

Gratulacje dla laureatek konkursu recytatorskiego "Słowem malowane", który odbył się wczoraj w Bibliotece Miejskiej w Głogowie. Dziewczęta zajęły:
Joanna Baryliszyn - I m.
Paulina Antkowiak - II m.
Agata Mróz i Angelika Morajko - wyróżnienie
Dziękujemy również opiekunowi p.M.Bielawskiej.

Głosuj na film zespołu TUTTI FRUTTI20/11/2014

Zdjęcie do newsaZespół "Tutti Frutti", w skład którego wchodzą uczniowie naszej szkoły, ich mamy i pani A. Woźny zrealizował film "Coolinarni odkrywcy", który bierze udział w konkursie "TESCO dla szkół". Obejrzyj i głosuj codziennie, dzięki tobie ten FILM wygra. Głosowanie trwa jeszcze przez 25 dni.

Przeszli do II etapu 17/11/2014

5 listopaZdjęcie do newsada 2014 r. odbył się I etap (szkolny) Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy". W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas 1-3.
Do II etapu (rejonowego) zakwalifikowali się:
1. Maciej Grymm - kl. 3b
2. Katarzyna Hasal - kl. 3d
3. Jan Miłek - kl. 2b
4. Piotr Szulc - kl. 3e

Gratulujemy uczniom oraz opiekunom: p.Miłek, p.Walasek, p.Konsewicz i trzymamy kciuki!

Konkurs matematyczny KOMA 2014 17/11/2014

Zdjęcie do newsaZapraszamy już po raz kolejny do udziału w konkursie matematycznym KOMA organizowanym przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Konkurs ma bardzo ciekawą formę, uczniowie uczestniczą w wykładzie, podczas którego robią notatki a następnego dnia rozwiązują test konkursowy. Podczas testu można korzystać ze swoich notatek oraz z kalkulatorów. Osoby, które napiszą najlepiej zostaną zaproszone na finał, który odbędzie się w Instytucie Matematyki Uniwersytetu we Wrocławiu.

Wykład wprowadzający do konkursu wygłosi p. Ewa Orzęcka w środę 19 listopada na 6 i 7 lekcji w sali 23.

Termin konkursu: 20.11.2014

Finał: 13.12.2014

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli matematyki, konkurs jest bezpłatny. Zapraszamy.

Przeszła do finału 16/11/2014

14 listoZdjęcie do newsapada 2014 r.  w Sali Miedziowej w Sieroszowicach odbył się półfinał konkursu wiedzy o KGHM i regionie. Do finału zakwalifikowało się 10 najlepszych uczniów z całego regionu, w tym uczennica naszego gimnazjum MARLENA PIECHOCKA z klasy 3d. Finał odbędzie się 4 grudnia w Lubinie.
Gratulujemy Marlenie i opiekunowi p.J.Śnicie. Trzymamy kciuki!

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.