Jesteśmy na fb

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Mistrzostwa w SUDOKU 21/02/2013

Informujemy, że 26 II odbędą się w naszej szkole eliminacje do Mistrzostw Dolnego Śląska w SUDOKU. Prosimy o zgłaszanie się wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w tym konkursie do nauczycieli matematyki. Do zawodów dolnośląskich można się przygotować, rozwiązując zadania typu "sudoku" zamieszczane w prasie lub internecie. Można też skorzystać z zadań treningowych zamieszczonych tutaj. Natomiast diagramy zadań z Mistrzostw Polski można znaleźć tutaj.

Szczegółowe informacje znajdziecie  na stronie konkursu

Najlepsza w slalomie 20/02/2013

9 lutego 2013 r. Głogowskie Towarzystwo Narciarskie zorganizowało Mistrzostwa Głogowa.
W kategorii szkół gimnazjalnych w slalomie I miejsce zdobyła MARTYNA GRUNTKOWSKA z klasy 2e.

Serdecznie gratulujemy.

Liga Naukowa 2013 20/02/2013

24.01.2013 r. odbył się II etap regionalnego konkursu "Liga Naukowa" - część matematyczna.
4 - osobowa drużyna w składzie:

Justyna Kukła, Łukasz Dutka, Wiktor Garbarek, Mateusz Talarski

zakwlifikowała się do finału dolnośląskiego konkursu gimnazjalistów. III etap odbędzie się 28 lutego 2013 r. w XIV Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Siatkarze znów wygrali 20/02/2013

w.p20.02.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowsiego w Piłce Siatkowej Chłopców.
Miło mi poinformować, że nasz szkolny zespół i tym razem zajął I miejsce.
Skład:
Michał Brychcy, Dominik Markiewicz, Filip Prządka, Filip Guresz, Paweł Starowicz, Marcin Garbacz, Tomasz Nowak, Michał Osyda, Wiktor Nikonowicz, Aleks Fedorowicz, Marcel Musiał.
Opiekun: p. A. Pawluś.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

"Ocal mogiłę pradziada od zapomnienia"19/02/2013

List Kuratora Oświaty we Wrocławiu w sprawie akcji pomocy przy porządkowaniu polskich nekropolii na wschodzie >>> pobierz <<<<

"Weszli" do powiatu 19/02/2013

Dnia 19 lutego 2013 r. w Gimnazjum nr 3 odbyły się eliminacje do VIII Powiatowego Konkursu Geograficznego:
"Ameryka Północna - kontynent Nowego Świata".
Nasze Gimnazjum  w dniu 6 marca 2013 r. w PWSZ reprezentować będą:

Balecki Adrian z kl. 2b, Konarska Katarzyna z kl. 2b oraz Zielińska Aleksandra z kl. 3d

Opiekun uczniów: Joanna Śnita. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

VIII WIELKIE GŁOGOWSKIE DYKTANDO 19/02/2013

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie pragnie zaprosić gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych mieszkańców Głogowa i okolic do zabawy językiem polskim, a zabawa ta, to VIII Wielkie Głogowskie Dyktando.

23 lutego w sobotę o godz. 15:00 w sali widowiskowej MOK zaczynają się zmagania z naszym językiem ojczystym.

Prace będą oceniane i nagradzane w 3 kategoriach:

• gimnazjalistów,
  • uczniów szkół ponadgimnazjalnych,
  • oraz osób dorosłych.

Spośród wszystkich osób biorących udział w Dyktandzie wyłoniony zostanie mistrz, który otrzyma medal Głogowskiego Mistrza Ortografii A.D. 2013.
W przerwie podczas której będą sprawdzane prace ok. godz. 16:00 Pan Michał Ogórek wygłosi wykład pt. "Czy Polacy jeszcze swój język mają? (Czy tylko MAJĄ SWÓJ JĘZYK)"

Chętnych do pisania dyktanda prosimy o zapisywanie się osobiście lub telefonicznie w sekretariacie MOK tel. 76 833 41 40 lub w Biurze Obsługi Klienta MOK tel. 76 833 65 74 w terminie do 21.02.2013 r.

Ciekawy konkurs 19/02/2013

W czwartek, 21.02.2013 r. jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.
Z tej okazji w naszej szkole odbędzie się pierwszy konkurs poprawnościowy "Jak to powiedzieć?" . Wszystkich chętnych uczniów prosimy o zadeklarowanie swojego uczestnictwa u nauczycieli polonistów. Zgłoszenia przyjmuje także p. Ewa Weryszko.

Zajęli I miejsce 18/02/2013

5 lutego 2013 r. po raz dziewiąty w Polsce obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Polskie Centrum Programu Safer Internet zaprosiło młodzież oraz nauczycieli do udziału w konkursie „Moje pr@wa i oboWWWiązki”, nawiązującego do tematu przewodniego DBI 2013.

Miło nam poinformować, że I miejsce w tym konkursie zajęli uczniowie naszego gimnazjum:
Remigiusz Borejko i Łukasz Szlaski z klasy 3h.

Zadaniem chłopców było nagrania filmu pokazującego, jak rozumieją pojęcie praw i obowiązków w Internecie. Film mógł mieć dowolną formę jak i technikę nagrania. Nagrodą za I miejsce był tablety multimedialne.

Serdecznie gratulujemy :)

Jan z Głogowa
Podręczniki 2014/15

Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.