DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Młodzi Przedsiębiorcy 07/04/2013

W dniu 05.04.2013 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie odbył się VII Powiatowy Konkurs „Młody Przedsiębiorca”. Nasza drużyna w składzie
Wojtalik Dominik – kl. 3e, Rybiałek Anita – kl. 3g i Królikowska Aleksandra – kl. 3g zajęła III miejsce.

Gratulujemy drużynie i opiekunowi p. A.Samborowicz.

Odwiedzili nas:) 05/04/2013

Dzisiaj odwiedzili nas uczniowie klas szóstych głogowskich szkół:

SP 2 ,SP 6 , SP 7, SP 10, SP 12, SP 13

Zdjęcia w Galerii

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE26/03/2013

Zdjęcie do newsaZdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych,

pomyślności każdego dnia, wiosennego nastroju i dużo radości.

Małgorzata Nowakowska - dyrektor G-3

III Dolnośląska Gala Talentów26/03/2013

W tegorocznych eliminacjach regionalnych do III Dolnośląskiej Gali Talentów, która odbyły się w Gimnazjum w Zdjęcie do newsaChocianowie wystąpiła ucz. kl.3g  Daria Kuziak, która na saksofonie wykonała utwór Lily was here – Dave Stewart i Candy Dufler. Na wystawie towarzyszącej prezentowała też swoje zbiory filatelistyczne nagrodzone III miejscem w 50. Ogólnopolskim Konkursie Filatelistycznym „Szlakiem Renesansu”. Gratulujemy i życzymy zakwalifikowania się do finału.

Śpiewała po angielsku 25/03/2013

Zdjęcie do newsaUczennica klasy 3 f, Izabela Kuszyńska, zajęła I miejsce w XV Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej
"Thank You  for the Music".

Gratulujemy i dziękujemy opiekunowi p. J.Machnickiej

XIV Maraton Matematyczny 22/03/2013

Zdjęcie do newsa22.03.2013 r. w Zespole Szkół im. Wyżykowskiego odbył się XIV Głogowski Maraton Matematyczny.
Miło nam poinformować, że drużynowo i indywidualnie zajęliśmy w nim III miejsce.

Indywidualnie III miejsce wywalczył Wiktor Garbarek (3g)
Drużyna w składzie: Aleksandra Popek (3d), Aleksandra Molis (3h), Łukasz Dutka (3g), Wiktor Garbarek (3g)

Serdzecznie gratulujemy i dziękujemy opiekunom: p. Alinie Kieruńczyk i p. Ewie Orzęckiej.

Wygrali Żakinadę 22/03/2013

Dzisiaj, 22.03.2013 r., w Młodzieżowym Centrum Kultury MAYDAY odbyła się VI Głogowska Żakinada pod hasłem
"Wehikuł czasu"
. Miło nam poinformować, że grupa uczniów z naszego gimnazjum okazała się bezkonkurencyjna zajmująć I miejsce. W nagrodę otrzymaliśmy dyplom i puchar.

Serdeczne gratulacje dla: Ani Foksowicz, Jagody Roszak, Marysi Szulc, Roksany Pachulskiej, Agnieszki Pieluchy, Kasi Reszczyńskiej, Angeliki Zdziechowicz, Ani Zahorskiej, Maćka Miechowicza i podziękowania dla p. Ewy Borkowskiej. p.Joanny Janickiej i p. Anny Dziadkowiec-Plewko.

Młodzi Przedsiębiorcy22/03/2013

W dniu 21.03.2013 r. odbyły się szkolne eliminacje VII edycji Powiatowego Konkursu „Młody Przedsiębiorca”.
Do II etapu zakwalifikowali się:

Wojtalik Dominik – kl. 3e
Rybiałek Anita – kl. 3g
Królikowska Aleksandra – kl. 3g

Drużyna będzie reprezentować nasze gimnazjum w dniu 05.04.2013 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia !

I Powiatowy Turniej Hotelarski 22/03/2013

19 marca 2013 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się  I Powiatowy Turniej Hotelarski dla szkóZdjęcie do newsał gimnazjalnych. Dwuosobowe drużyny rywalizowały o tytuł Mistrza Hotelarstwa, Mistrza Recepcji i Mistrza Obsługi Gości.

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły Katarzyna Konarska i Paulina Opiłowska - obydwie z klasy II b -
zdobyły Tytuł Mistrza Recepcji.

Gratulujemy!!!

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.