Koniec roku kalendarzowego

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Sherlock Holmes ortografii 26/04/2013

Uwaga konkurs "Sherlock Holmes ortografii" odbędzie się w maju!!!Zdjęcie do newsa

Zapisy do 10 maja w bibliotece szkolnej. Zapraszam do udziału.

Zakwalifikowali się do powiatu 26/04/2013

Zdjęcie do newsaDnia 22 kwietnia 2013 r. przeprowadzono szkolne eliminacje do konkursu wiedzy ekologicznej w ramach XIX Głogowskiego Konkursu Ekologicznego. W konkursie wzięło udział 15 uczniów.  Do etapu powiatowego zakwalifikowało się 4 uczniów:

1. Dominik Wojtalik  kl.III e
  2. Katarzyna Hasal  kl. I d
  3. Natalia Grabowska kl. III e
  4. Michalina Drążek  kl. I d

Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy opiekunowi p. M.Wolff. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie.
Budujemy mosty – Krzyżowa 2013 25/04/2013

W dniach od 14 kwietnia do 20 kwietnia 2013 r. jedenastoosobowa grupauczniów  Gimnazjum nr 3 w Głogowie brała udział w wymianie międzynarodowej. Miejscem spotkania była siedziba Fundacji Kreisau – Initiative w Krzyżowej. Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Głogowa i wsparciu inicjatywy przez Pana Prezydenta już po raz drugi młodzież naszego gimnazjum mogła korzystać z tej formy aktywności i spotkać się ze swoimi  zachodnimi i południowymi partnerami.

kilka zdjęć w  Galerii

Czytaj Wiecej
Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny 24/04/2013

20 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu odbył się półfinał 51. Młodzieżowego KonkursuZdjęcie do newsa Filatelistycznego pod hasłem TORUŃSKIE COSMOPOLIS. Miło nam poinformować, że uczennica naszego gimnazjum, DARIA KUZIAK z kl. 3g, zajęła I MIEJSCE. Natomiast dyplom w randze Medalu Dużego Pozłacanego otrzymała za eksponat pod tytułem "Stemple priorytet stosowane w polskim obrocie pocztowym".

Serdeczne gratulacje dla Darii oraz opiekuna p. A. Krechowca. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie :)

EGZAMINY22/04/2013

Zdjęcie do newsaW dniach 23-25 kwietna 2013r. odbywają się egzaminy gimnazjalne. Dla klas 1 i 2 są to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Szczegółowe informacje na Fronterze.

Wszystkim uczniom kl.3 życzymy powodzeniaSmile

Zakwalifikowały się do powiatu 19/04/2013

Miło nam poinformować, że do X Powiatowego Konkursu Ortograficznego zakwalifikowały się uczennice:

Anna Zahorska - kl. 2e
Julia Gajska - kl. 2e
Dominika Kazanecka - 3f

Gratulujemy dziewczętom oraz opiekunom: p. Binkowskiej i p. Burgiel. Życzymy powodzenia 7 maja 2013 r.

MA INDEKS!17/04/2013

Indeks w Powiatowym Konkursie Geograficznym  "W pogoni za indeksem" wywalczył Dominik Wojtalik z kl 3 E. Gratulujemy Dominikowi i p. Joannie Śnicie.

Gratulacje także dla wszystkich finalistów i nauczycieli opiekunów!

Uwaga! Talent aktorski!14/04/2013

Z radością informujemy, że Maciej Łabaz z kl 3c  otrzymał wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego

Festiwalu ewentualnych Talentów Aktorskich FeTA 2013.
Gratulujemy! Dziękujemy i gratulujemy również  p. E.Bock-Łuczyńskiej.

Zakwalifikowali się do II etapu 12/04/2013

10 kwietnia 2013 r. przeprowadzono eliminacje szkolne do Powiatowego Konkursu Historycznego Gimnazjon "Polska w latach 1795 - 1864". W konkursie wzięło udział 13 uczniów z klas 1-3.

Do II etapu, który odbędzie się w Muzeum Archeologiczno - Historycznym w Głogowie zakwalifikowali się:
Dominik Wojtalik - kl. 3e
Urszula Olkowska - kl. 3e
Miłosz Świderski - kl. 3c

Gratulujemy uczniom oraz opiekunom: p. Miłek i p. Walasek.

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.