Jesteśmy na fb

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Kolejny konkurs 25/02/2013

Zapraszam uczniów chętnych do udziału w I Powiatowym Konkursie "Turniej hotelarski". Jeśli znasz zasady savoir vivre'u, umiesz nakryć do stołu, jesteś kreatywny (-a), potrafiłbyś (-abyś) porozumieć się w recepcji hotelu lub w restauracji w języku obcym to zgłoś się do pani Joanny Młynek w bibliotece szkolnej. Naszą szkołę będą reprezentować dwie osoby - masz szansę znaleźć się wśród nich.

Ankieta dotycząca wspierania uzdolnień 24/02/2013

Zapraszamy do udziału w ankiecie dotyczącej wspierania uzdolnień w naszym gimnazjum.

>>> LINK <<<

XII Głogowski Konkurs Papieski 24/02/2013

Dnia 20 lutego 2013 odbył się szkolny etap XII Głogowskiego Konkursu Papieskiego. Najlepszymi okazali sie:

Aleksandra Popek kl 3D (24pkt)

Hanna Basińska 3D (22,5pkt)

Elżbieta Sadowska 3G (21,5pkt)

Zwycięzcom gratulujemy i zyczymy sukcesów na etapie miejskim.

Przypominamy o możliwości uczestniczenia w edycji literackiej i plastycznej tego konkursu (informacje tutaj )

Konkurs fryzjerski22/02/2013
Proszę o zgłoszenie się uczniów, którzy interesują się stylizacją fryzur oraz zainteresowanych udziałem w konkursie fryzjerskim. Jeśli lubisz czesać innych, potrafisz zapleść różne rodzaje warkoczy i masz fantazję to przyjdź jak najszybciej do biblioteki i zgłoś się do pani Joanny Młynek.
Mistrzostwa w SUDOKU 21/02/2013

Informujemy, że 26 II odbędą się w naszej szkole eliminacje do Mistrzostw Dolnego Śląska w SUDOKU. Prosimy o zgłaszanie się wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w tym konkursie do nauczycieli matematyki. Do zawodów dolnośląskich można się przygotować, rozwiązując zadania typu "sudoku" zamieszczane w prasie lub internecie. Można też skorzystać z zadań treningowych zamieszczonych tutaj. Natomiast diagramy zadań z Mistrzostw Polski można znaleźć tutaj.

Szczegółowe informacje znajdziecie  na stronie konkursu

Najlepsza w slalomie 20/02/2013

9 lutego 2013 r. Głogowskie Towarzystwo Narciarskie zorganizowało Mistrzostwa Głogowa.
W kategorii szkół gimnazjalnych w slalomie I miejsce zdobyła MARTYNA GRUNTKOWSKA z klasy 2e.

Serdecznie gratulujemy.

Liga Naukowa 2013 20/02/2013

24.01.2013 r. odbył się II etap regionalnego konkursu "Liga Naukowa" - część matematyczna.
4 - osobowa drużyna w składzie:

Justyna Kukła, Łukasz Dutka, Wiktor Garbarek, Mateusz Talarski

zakwlifikowała się do finału dolnośląskiego konkursu gimnazjalistów. III etap odbędzie się 28 lutego 2013 r. w XIV Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Siatkarze znów wygrali 20/02/2013

w.p20.02.2013 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowsiego w Piłce Siatkowej Chłopców.
Miło mi poinformować, że nasz szkolny zespół i tym razem zajął I miejsce.
Skład:
Michał Brychcy, Dominik Markiewicz, Filip Prządka, Filip Guresz, Paweł Starowicz, Marcin Garbacz, Tomasz Nowak, Michał Osyda, Wiktor Nikonowicz, Aleks Fedorowicz, Marcel Musiał.
Opiekun: p. A. Pawluś.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

"Ocal mogiłę pradziada od zapomnienia"19/02/2013

List Kuratora Oświaty we Wrocławiu w sprawie akcji pomocy przy porządkowaniu polskich nekropolii na wschodzie >>> pobierz <<<<

Jan z Głogowa
Podręczniki 2014/15

Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.