DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Fajna wycieczka 21/05/2013

Dnia 7, 8 i 9 maja 2013r. grupa uczniów z naszego gimnazjum z klas II b, II c i III f wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Podczas wyjazdu młodzież miała okazję zwiedzić najciekawsze miejsca w stolicy: Stare Miasto, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Więzienia Pawiak, Stare Powązki, Centrum Nauki Kopernik, Gmach Sejmu, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy i Zdjęcie do newsawiele innych ciekawych obiektów.

Taka wycieczka to również interesująca lekcja historii. Młodzież poznała dzieje Warszawy w latach okupacji 1939 -1945 oraz miejsca historyczne związane z życiem bohaterów narodowych i bohaterów lektury „Kamienie na szaniec”. Polecamy Smile

kilka zdjęć w Galerii

Grali w kręgle 20/05/2013

Drużyna w składzie: Maciej Walacik, Dorian Trochanowski, AleksanZdjęcie do newsadra Popek, Anna Janaś, Olga Adamczyk zajęła II miejsce w I Powiatowym Turnieju Bowlingowym Szkół Gimnazjalnych.
Gratulacje !

Zajęła I miejsce 20/05/2013

Anna Zahorska uczennica klasy 2e zajęła I miejsce w Zdjęcie do newsaX Powiatowym Konkursie Ortograficznym.

Serdecznie gratulujemy Ani oraz opiekunowi p. K.Burgiel.

Ankieta dla klas pierwszych 16/05/2013

Zapraszam wszystkich uczniów klas pierwszych do udziału w ankiecie mającej na celu przygotowanie na nowy rok szkolny oferty projektów eTwinning odpowiadającej Waszym oczekiwaniom. Proszę o udzielanie odpowiedzi (do 15 czerwca) w tym formularzu. Z góry dziękuję za czas poświęcony ankiecie.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013 13/05/2013

Pragniemy poinformować o sukcesie naszych uczniów  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Zdjęcie do newsaKangur 2013. Otrzymaliśmy wyniki i spośród 22 uczniów naszej szkoły, którzy w marcu pisali zadania

konkursowe,  pięciu  otrzymało wyróżnienia.

Wyróżnieni uczniowie:

- Hasal Katarzyna, kl. I d

- Grymm Maciej, kl. I b

- Chylińska Julia, kl. II b

- Dutka Łukasz, kl. III g

- Garbarek Wiktor, kl. III g

GRATULUJEMY !!!    Zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do udziału w konkursach matematycznych.

Świetnie zagrali w Lubinie i Legnicy 13/05/2013

30 kwietnia 2013 r. w Lubinie, drużyna chłopców naszego gimnazjumzajęła II miejsce w  Półfinale Strefy Legnickiej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej, natomiast 13 maja 2013 r. w Legnicy IV miejsce w finale Gimnazjady Młodzieży.
Drużyna w składzie: Jakub Małucki, Damian Olszanowski, Dawid Wicher, Mateusz Przesławski, Szymon Michałowicz, Bartosz Gancarski, Szymon Gil, Bartosz Zamkowski, Aleksiej Fedorowicz, Filip Guresz, Kacper Kowalski. Opiekun: p. Andrzej Biliński.

Serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Dzień Kultury Europejskiej 09/05/2013

Dzisiaj, w Dniu Unii Europejskiej, w naszej szkole odbył się Dzień Kultury Europejskiej, Zdjęcie do newsaktóry zorganizowały panie Joanna Sosenko i Patrycja Karnicka. Uczniowie klas pierwszych w ramach Turnieju Klas wylosowali kraje europejskie, które mieli zaprezentować przed komisją. Każda klasa przygotowała się do udziału w trzech konkurencjach. Jury oceniało stroje, tańce i potrawy charakterystyczne dla danego kraju, wylosowanego przez klasę. Rywalizacja przebiegała w atmosferze dobrej zabawy, a prezentacje wszystkich klas wzbogaciły wiedzę uczniów o krajach europejskich. kilka zdjęć w galerii

UWAGA - KONCERT 07/05/2013

17 maja (piątek) 2013 r.  w Klubie MAYDAY odbędzie się koncert profilaktyczny. Wystąpi artysta, raper Mirek Kolczyk Zdjęcie do newsaps. "Kola". Koncert dla uczniów naszego gimnazjum odbędzie się o godz. 9:00 i o godz. 11:00.
Koszt wynosi 2 zł. od osoby. Uczniowie wychodzą i wracają z opiekunami.

Wpłat proszę dokonywać w p. 11 do 16 maja.

Zaproszenie 29/04/2013

Zdjęcie do newsaUwaga Młodzi Literaci!
Dnia 6 maja w bibliotece szkolnej na 3 godzinie lekcyjnej odbędzie się Konkurs Twórczości Własnej. Zachęcamy do zaprezentowania własnych utworów poetyckich (3 wiersze) lub prozatorskich (max. strona maszynopisu). Zainteresowanych prosimy o kontakt  z p. Buczek lub p. Burgiel.

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.