DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Liga Naukowa 2013 02/01/2013

12 grudnia 2012 r. odbył się I etap (szkolny) konkursu Liga Naukowa 2013 - Liga Humanistyczna, natomiast 13 grudnia 2012 r. Liga Matematyczna. Uczniowie rozwiązywali test wielokrotnego wyboru. Miło mi poinformować, że do II etapu (regionalnego) internetowego zakwalifikowali się:

Liga Humanistyczna:
Anna Zahorska - 120 p.

Urszula Olkowska - 117 p.

Aleksandra Zielińska - 116 p.
Anita Rybiałek - 115 p.

Liga Matematyczna:
Justyna Kukła
Łukasz Dutka
Wiktor Garbarek
Mateusz Talarski

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

PETARDY I FAJERWERKI 26/12/2012

Przypominamy o zakazie używania materiałów i wyrobów pirotechnicznych wydanym przez Wojewodę Dolnośląskiego z dnia 12 grudnia 2012 roku. Zakaz ten obowiązuje do 10 lutego 2013 roku i dotyczy miejsc publicznych i innych, jeżeli może to spowodować bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa życia i zdrowia ludzi, mienia i środowiska. Zakaz ten nie dotyczy pokazów organizowanych przez specjalistyczne firmy, w ramach imprez masowych na podstawie odrębnych przepisów. Wyjątek stanowią dwa dni: 31 grudzień 2012 roku oraz 1 styczeń 2013 roku. Zaś używanie fajerwerków przez osoby, które nie ukończyły 18 lat jest dozwolone jedynie pod nadzorem rodziców lub prawnych opiekunów .

Życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego 2013 Roku 22/12/2012
Czytaj Wiecej
Pięknie recytują 19/12/2012

19 grudnia 2012 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski "W świecie Władysława Broniewskiego".
Oto zwycięzcy:

I m. Alaksandra Paszek z kl. 3e
II m. Urszula Olkowska z kl. 3e
III m. Zuzanna Wójcik z kl. 2d i Jakub Młoczkowski z kl. 3d

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy opiekunowi p. L.Barylik za przeprowadzenie konkursu.

Wspaniali uczniowie :) 18/12/2012

Od 3 do 14 grudnia 2012 r. w naszym gimnazjum trwała zbiórka żywności. Zbieraliśmy produkty długoterminowe takie jak: makaron, mąka, ryż, kasza, konserwy, herbata, słodycze. Zebrane produkty trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Głogowa. Pomysłodawcami zbiórki żywności była grupa uczniów działających w szkolnym wolontariacie. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przyłączyli się do przedświątecznej akcji. "Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia" Albert Einstein.

7 grudnia 2012 r. zakończyła się akcja GÓRA GROSZA. Przez dwa tygodnie zbieraliśmy monety 1,2,5,10,20,50 gr. oraz 1,2,5 zł. Akcja miała charakter ogólnopolski. Zebrane pieniądze trafiły do domów dziecka oraz rodzin zastępczych. Nasi uczniowie chętnie przyłączyli się do akcji. Zebraliśmy 323,08 zł.

kilka zdjęć w Galerii

Bardzo Wam za to Dziękujemy Smile

Uwaga kl. 1e 14/12/2012

Uwaga uczniowie klasy 1 e. Od poniedziałku (17 grudnia) wtorkowa lekcja języka polskiego będzie odbywała się
w poniedziałki na 1. godzinie lekcyjnej - 8:00.

Grudniowe rocznice 12/12/2012

13 grudnia 1981 roku wprowadzono (niezgodnie  z Konstytucją PRL) stan wojenny w całej Polsce, na  polecenie Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego. Obchodzimy w tym roku 31 rocznicę tego tragicznego dla naszego Narodu wydarzenia.

27 grudnia obchodzimy 94 rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego (1918r.). Było to jedno z trzech, obok powstania wielkopolskiego z 1806 r. i powstania sejneńskiego z 1919 r., zwycięskich powstań w dziejach Polski.

Zapraszamy do obejrzenia gazetek, które znajdują się na I piętrze.

zdjęcia w Galerii

Promują zdrowy styl życia 11/12/2012

10 grudnia 2012 r. odbył się rejonowy konkurs w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowany przez Oddział Rejonowy PCK w Głogowie.
Miło nam pionformować, że nasz zespół zajął III miejsce.
Paulina Opiłowska - kl. 2b
Katarzyna Konarska - kl. 2b
Jakub Binkowski - kl. 2b

Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy opiekunowi p. M.Wolff.

Nasi uczniowie w finale 11/12/2012

W dniu 8 grudnia 2012 r. w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się  finał konkursu matematycznego KOMA 2012. Finaliści z naszej szkoły pod opieką Pani Ewy Orzęckiej wzięli udział w wykładzie „Środki między zbiorami” wygłoszonym przez pracownika naukowego w/w uczelni, a później rozwiązywali zadania konkursowe. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczestnikami byli uczniowie gimnazjów z województwa dolnośląskiego (131 uczniów). Dla wielu uczniów była to nowa, ale bardzo pouczająca forma konkursu.

Naszym finalistom gratulujemy osiągnięcia wysokiej lokaty.
Najwyższe wyniki uzyskali:

Maciej Grymm z  klasy I b  - 12 miejsce
Dominik Wojtalik z klasy III c – 14 miejsce
Aleksandra Molis z klasy III h -15 miejsce

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

więcej zdjęć w Galerii

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.