DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Promują zdrowy styl życia 11/12/2012

10 grudnia 2012 r. odbył się rejonowy konkurs w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowany przez Oddział Rejonowy PCK w Głogowie.
Miło nam pionformować, że nasz zespół zajął III miejsce.
Paulina Opiłowska - kl. 2b
Katarzyna Konarska - kl. 2b
Jakub Binkowski - kl. 2b

Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy opiekunowi p. M.Wolff.

Nasi uczniowie w finale 11/12/2012

W dniu 8 grudnia 2012 r. w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się  finał konkursu matematycznego KOMA 2012. Finaliści z naszej szkoły pod opieką Pani Ewy Orzęckiej wzięli udział w wykładzie „Środki między zbiorami” wygłoszonym przez pracownika naukowego w/w uczelni, a później rozwiązywali zadania konkursowe. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczestnikami byli uczniowie gimnazjów z województwa dolnośląskiego (131 uczniów). Dla wielu uczniów była to nowa, ale bardzo pouczająca forma konkursu.

Naszym finalistom gratulujemy osiągnięcia wysokiej lokaty.
Najwyższe wyniki uzyskali:

Maciej Grymm z  klasy I b  - 12 miejsce
Dominik Wojtalik z klasy III c – 14 miejsce
Aleksandra Molis z klasy III h -15 miejsce

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie za rok.

więcej zdjęć w Galerii

DWA WAŻNE ŚWIĘTA 10/12/2012

W tym miesiącu przypadają dwa ważne święta. 3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, a 10 Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Charakter naszej szkoły sprawia, że co roku aktywnie włączamy się w obchody.
Tym razem zapraszamy do zapoznania się z materiałami umieszczonymi na tablicach. Fotografie przedstawiają osoby niepełnosprawne, które często, mimo kalectwa, mają swoje pasje, realizują marzenia, tańczą, zdobywają górskie szczyty, choć nierzadko czynią to za pomocą protez.
Pusty wózek inwalidzki i przypięte do niego tablice symbolizują, że niepełnosprawny jest takim samym człowiekiem jak każdy z nas. Tak samo kocha, ma pragnienia, chce podróżować, zdobywać wiedzę, mieć pracę, a przede wszystkim szczęśliwą rodzinę.
Niestety, prawa niepełnosprawnych nie zawsze są respektowane, tak jak prawa człowieka w ogóle.
Dlatego właśnie co roku 10 grudnia, w rocznicę powstania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka na całym świecie przypomina się, że wszyscy mamy prawo do życia, wolności, bezpieczeństwa osobistego i nauki ; prawo wolności myśli, sumienia i wyznania; prawo wolności opinii i jej wyrażania oraz wiele innych zawartych w 30 artykułach Deklaracji.

Kilka zdjęć w galerii.

Nie taki smok straszny 10/12/2012

W piątek, 7 grudnia, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się konkurs, w którym udział wzięły 3 drużyny (dwuosobowe) z naszego gimnazjum.

Drużyna w składzie Bartosz Gruźliński i Dawid Płuciennik z klasy 3b zajęła I miejsce.

Maciej Łabaz (3c) i Jakub Kazimierski (3b) zajęli IV miejsce

Ważne ogłoszenie NFZ ! 08/12/2012

O obowiązku zgłaszania dzieci do ubezpieczenia zdrowotnego i zmianach w procedurach potwierdzania uprawnień do korzystania z opieki zdrowotnej.

Kliknij tu, aby pobrać plik .pdf

PLEBISCYT 06/12/2012

Wyniki plebiscytu organizowanego przez portal Głogów - nasze miasto na najfajniejsze gimnazjum w rejonie legnicko - głogowskim:

1 miejsce - 23554 głosy
Lubin-  Gimnazjum Salezjańskie
2 miejsce - 19421 głosów
Głogów - Gimnazjum nr 3
3 miejsce - 15881 głosów
Jawor - Gimnazjum Nr 1

Wszystkim zaangażowanym w głosowanie

serdecznie dziękujemySmile

PATRON GŁOGOWA - ŚW.MIKOŁAJ 04/12/2012

Prezydent Miasta Głogowa Pan Jan Zubowski, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą

zapraszają w Dniu Patrona Miasta - Św Mikołaja do zwiedzania kościoła będącego przez lata symbolem Głogowa.

Przewodnik wraz ze słodyczami od patrona oczekuje na zwiedzających od 9.00-12.00 w dniu 6 grudnia 2012r. przy wejściu głównym do kościoła.

Kościół będzie otwarty dla zwiedzających w tym dniu również w godzinach od 15.00-17.00.

XXI Finał WOŚP 03/12/2012

WOŚP - 13.01.2013 r. - DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem XXI Finału WOŚP przy sztabie dziełającym w MOK, przyjdź i pobierz w biurze obsługi klienta MOK ankietę, wypełnij o oddaj ją do 3.12.2012 r., wyślij swoje zdjęcie na adres e-meilowy: mok_glogow1@wp.pl z dopiskiem (imię i nazwisko, XXI Finał WOŚP) do 14.12.2012 r.
Szczegóły na www.mok.glogow.pl

STYPENDYŚCI 29/11/2012

Decyzją Prezydenta Miasta Głogowa zostały przyznane stypendia dla uczniów wyróżniających się w nauce. Wśród nagrodzonych są nasi uczniowie oraz absolwenci:

Katarzyna Hasal, Michalina Drążek, Weronika Woźniak, Dominik Szeliga, Paulina Dawidowicz, Marlena Piechocka, Bogusława Mońka, Alicja Mliczek, Paulina Młodzińska, Paula Mędrek, Natalia Sługocka, Roksana Pachulska, Katarzyna Konarska, Rafał Zych, Michał Brychcy, Anna Zahorska, Magdalena Zawadzka, Jakub Młoczkowski, Daria Kuziak, Elżbieta Sadowska, Katarzyna Sadowska, Anita Rybiałek, Mateusz Talarski, Justyna Kukła, Daria Prejs, Ewa Czarnik, Sara Hass, Karolina Śnita, Malwina Kubiak, Paweł Kukła, Agata Górska, Katarzyna Szlempo, Anna Grabarska.

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Osoby, które stypendium nie otrzymały, mają możliwość ponownego złożenia wniosku do 31 marca oraz do 31 sierpnia każdego roku.

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.