DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
VIII WIELKIE GŁOGOWSKIE DYKTANDO 19/02/2013

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie pragnie zaprosić gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych mieszkańców Głogowa i okolic do zabawy językiem polskim, a zabawa ta, to VIII Wielkie Głogowskie Dyktando.

23 lutego w sobotę o godz. 15:00 w sali widowiskowej MOK zaczynają się zmagania z naszym językiem ojczystym.

Prace będą oceniane i nagradzane w 3 kategoriach:

• gimnazjalistów,
  • uczniów szkół ponadgimnazjalnych,
  • oraz osób dorosłych.

Spośród wszystkich osób biorących udział w Dyktandzie wyłoniony zostanie mistrz, który otrzyma medal Głogowskiego Mistrza Ortografii A.D. 2013.
W przerwie podczas której będą sprawdzane prace ok. godz. 16:00 Pan Michał Ogórek wygłosi wykład pt. "Czy Polacy jeszcze swój język mają? (Czy tylko MAJĄ SWÓJ JĘZYK)"

Chętnych do pisania dyktanda prosimy o zapisywanie się osobiście lub telefonicznie w sekretariacie MOK tel. 76 833 41 40 lub w Biurze Obsługi Klienta MOK tel. 76 833 65 74 w terminie do 21.02.2013 r.

Ciekawy konkurs 19/02/2013

W czwartek, 21.02.2013 r. jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.
Z tej okazji w naszej szkole odbędzie się pierwszy konkurs poprawnościowy "Jak to powiedzieć?" . Wszystkich chętnych uczniów prosimy o zadeklarowanie swojego uczestnictwa u nauczycieli polonistów. Zgłoszenia przyjmuje także p. Ewa Weryszko.

Zajęli I miejsce 18/02/2013

5 lutego 2013 r. po raz dziewiąty w Polsce obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Polskie Centrum Programu Safer Internet zaprosiło młodzież oraz nauczycieli do udziału w konkursie „Moje pr@wa i oboWWWiązki”, nawiązującego do tematu przewodniego DBI 2013.

Miło nam poinformować, że I miejsce w tym konkursie zajęli uczniowie naszego gimnazjum:
Remigiusz Borejko i Łukasz Szlaski z klasy 3h.

Zadaniem chłopców było nagrania filmu pokazującego, jak rozumieją pojęcie praw i obowiązków w Internecie. Film mógł mieć dowolną formę jak i technikę nagrania. Nagrodą za I miejsce był tablety multimedialne.

Serdecznie gratulujemy :)

Najlepsze w tenisie stołowym 18/02/2013

Klementyna Szatkowska z kl. 3g i Aleksandra Popek z kl. 3d w Mistrzostwach Głogowa w Tenisie Stołowym Dziewcząt wywalczyły I MIEJSCE. Dziewczyny zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Trzymamy kciuki.

Gratulujemy dziewczętom oraz opiekunowi p. A. Pawlusiowi.

Nasi siatkarze najlepsi 18/02/2013

W Gimnqazjum nr 2 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Głogowa w Piłce Siatkowej Chłopców.
Miło mi poinformować, że nasz szkolny zespół zajął I miejsce
.
Skład:
Michał Brychcy, Dominik Markiewicz, Filip Prządka, Filip Guresz, Paweł Starowicz, Marcin Garbacz, Tomasz Nowak, Michał Osyda, Wiktor Nikonowicz, Aleks Fedorowicz, Marcel Musiał.
Opiekun: p. A. Pawluś.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs Geograficzny 17/02/2013

Dnia 14 lutego 2013 r. w Gimnazjum nr 3 odbyły się eliminacje do VII Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego
„Europa – nasz kontynent”.
W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas III.

Nasze Gimnazjum we Wrocławiu reprezentować będą w dniu 7 marca 2013 r.:

Klementyna Szatkowska z kl.3g oraz Jakub Młoczkowski z kl. 3d

Opiekun uczniów: Joanna Śnita. Serdecznie gratulujemy.

Zastępstwa 13/02/2013

Od czwartku zastępstwa będa dostępne wyłącznie na platformie Fronter w sali  :

"Sala informacyjna dla uczniów"

Konkurs Fizyczny 11/02/2013

Dnia 24 stycznia 2013 r. odbył się szkolny konkurs fizyczny. Oto wyniki:

I miejsce - Dominik Wojtalik - kl. 3e
II miejsce - Wiktor Garbarek - kl.3g

III miejsce - Justyna Kukła - kl. 3h

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy p. A.Oszurko za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

"Współczesny Korczakowiec" 11/02/2013

W poniedziałek 21.01.2013 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs "Współczesny Korczakowiec", podsumowujący obchody Roku Janusza Korczaka. Zadaniem uczniów było napisanie pracy nawiązującej do myśli, ideii i postawy Korczaka, które jednocześnie są bliskie wizji naszej szkoły. Oto wyniki:

I miejsce - Urszula Olkowska z kl. 3e
II miejsce - Roksana Pachulska z kl. 2a
III miejsce - Maria Szulc z kl. 2a

Serdecznie gratulujemy wygranym i dziękujemy p. L.Barylik za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.