DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
Świetnie znają angielski 15/03/2013

6 marca 2013 r. w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych odbył się Konkurs Językowy dla Zdjęcie do newsaGimnazjalistów.
Drużynowo: Klaudia Królikowska i Bartosz Gruźliński wywalczyli II miejsce.
Natomiast indywidualnie Klaudia Królikowska zajęła I miejsce udowadniając, że świetnie zna język angielski.

Serdecznie gratulujemy.

Konkurs o Głogowie 14/03/2013

13.0Zdjęcie do newsa3.2013 r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu historycznego "Moje Miasto Głogów - znam historię tego miasta".
Do II etapu zakwalifikowały się:

Katarzyna Hasal - kl. 1d
Aleksandra Leśniak - kl. 2b
Paulina Opiłowska - kl. 2b

Drużyna będzie reprezentować nasze gimnazjum 26.04.2013 r. w Muzeum Archeologiczno - Historycznym w Głogowie.
Życzymy powodzenia i dziękujemy p. A.Miłek za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu
.

Ciekawy konkurs 14/03/2013

Zdjęcie do newsaW czwartek 21.03.2013 r. o godz. 855, w sali nr 8 odbędzie się etap szkolny Konkursu Wiedzy Ekonomicznej – „Młody Przedsiębiorca”. Trzej uczniowie, którzy zdobędą największą ilość punktów z testu zakwalifikują się do etapu powiatowego. Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o kontakt z p. A. Samborowicz do dnia 19.03.2013 r.

SPOTKANIE Z RODZICAMI14/03/2013

Zdjęcie do newsaW dniu 14.03.2013 r. odbyło się pierwsze z cyklu tematyczne spotkanie wszystkich "trójek klasowych".  Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za aktywność, pomysły, zaangażowanie i poświęcony czas.

Dyrektor G-3

M.Nowakowska

8 Wspaniałych14/03/2013

Zdjęcie do newsaPodsumowany zastał XIV Samorządowy Konkurs Ośmiu Wspaniałych - edycja lokalna.W ósemce znalazła się uczennica kl.2b Katarzyna Konarska. Serdecznie gratulujemy!

„Woda – decydujący czynnik życia na Ziemi” 14/03/2013

Zdjęcie do newsaUczniowie naszego gimnazjum zostali zaproszeni na warsztaty ekologiczne w Technikum nr 6 (dawny Zespół Szkół Przyrodniczych). Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Wody” uczniowie technikum ochrony środowiska przedstawili prezentację multimedialną  "Woda – właściwości i występowanie" oraz pokaz badania właściwości fizyko-chemicznych wody (w wykoaniu m.in. naszego absolwenta Bartka Gersa), a pracownicy laboratorium Stacji Uzdatniania Wody w Głogowie przygotowali prelekcję na temat sposobu oczyszczania i badania jakości wody oraz odpowiedzieli na pytania osób zainteresowanych jakością wody w Głogowie i okolicy.

Festiwal fryzjerski Fryz-Art 14/03/2013

W dniu 13 marca grupa dziewcząt z naszej szkoły miała okazję podziwiać swoje starsze koleżanki, Zdjęcie do newsastające w szranki  konkursu fryzjerskiego. Najlepsze uczennice technikum fryzjerskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi walczyły o cenne nagrody przygotowując fryzury w stylu anielskim i demonicznym. Organizatorzy przygotowali również konkurencję dla gimnazjalistek. Niestety, w tym roku, nasza drużyna nie zajęła punktowanego miejsca. Więcej informacji i zdjęcia na stronie ZSzOI.

"Białe Noce" 12/03/2013

Zdjęcie do newsa26 lutego 2013 r. odbył się I etap (szkolny) V Konkursu Historycznego Wiedzy o Rosji "BIAŁE NOCE". W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy rozwiązywali test on-line. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań kulturą i historią rosyjską oraz popularyzowanie wiedzy o Rosji.

Miło mi poinformować, że do II etapu (międzyszkolnego) zakwalifikował się DORIAN TROCHANOWSKI z kl. 3d.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy opiekunowi p. I.Walasek.

W pogoni za indeksem 12/03/2013

Zdjęcie do newsaDo II etapu (rejonowego) konkursu w "Pogoni za indeksem - część matematyczna", który odbędzie się w II LO 13 marca 2013 r. o godzinie 9:00 zakwalifikowali się: Aleksandra Popek kl.III d, Maciej Grymm kl. I b, Wiktor Garbarek kl. III g, Mateusz Talarski kl. III, Elżbieta Sadowska kl. III g, Rafał Sapała kl. III b, Aleksandra Molis kl. III h, Łukasz Dutka kl. III g

Natomiast w Konkursie Polonistycznym "W pogoni za indeksem" zakwalifikowali się: Anna Zahorska  kl. 2e i  Remigiusz Borejko kl. 3h. Konkurs odbędzie się 13 marca 2013 r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie.

Życzymy powodzenia.

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.