DOKUMENTY

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
"Smart Strategies" 29/11/2012

29 listopada 2012 r. w naszym gimnazjum odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Smart Strategies". Konkurs polegał na rozwiązaniu zadań związanych z rozumieniem tekstu słuchanego, transformacjach gramatycznych i znajomością słownictwa. Uczniowie naszej szkoły zajęli:

IV miejsce - Klaudia Królikowska z kl. 3b
VII miejsce - Bartosz Gruźliński z kl. 3b

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy p.P. Karnickiej i p.M. Wnuk za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

Konkurs Matematyczny KOMA 29/11/2012

21 listopada 2012 r odbyły się w naszej szkole eliminacje Konkursu Matematycznego KOMA.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Matematyków Wrocławskich i Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczniowie wysłuchali wykładu z matematyki, którego treści nie są poruszane w szkole - „Postęp arytmetyczny”. Konkurs polegał na rozwiązaniu  zadań związanych  z wykładem. Wzięło  w nim udział 29 uczniów naszej szkoły. Aż 11 uczniów z tej grupy dostało się do finału.

1. Molis Aleksandra
  2. Dutka Łukasz
  3. Gruźliński Bartosz
  4. Borejko Remigiusz
  5. Talarski Mateusz
  6. Sapała Rafał
  7. Chylińska Julia
  8. Grymm Maciej
  9. Wojtalik Dominik
  10. Kukła Justyna
  11. Sadowska Katarzyna

Finał odbędzie się  8 XII w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego (pl. Grunwaldzki 2/4).
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Lista wszystkich finalistów znajduje się na stronie

Zdobyła pozłacany medal 28/11/2012

Okręgowa Młodzieżowa Wystawa Filatelistyczna "Debiuty XIV - Koszalin 2012" zakończyła się dla DARII KUZIAK, uczennicy kl. 3g zdobyciem dyplomu w randze  MEDALU POZŁACANEGO za eksponat STEMPLE "PRIORYTET" STOSOWANE W POLSKIM OBROCIE POCZTOWYM.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Podziękowania dla opiekuna p. A. Krechowca.

Góra Grosza 26/11/2012

W dniach 26 listopada - 7 grudnia będzie trwała XIII ogólnopolska akcja "GÓRA GROSZA" organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom.
Rónież na terenie naszego gimnazjum będzie przeprowadzana zbiórka drobnych monet (od 1 gr. do 5 zł.)

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się w domach dziecka, pogotowiach rodzinnych i rodzinach zastępczych.

Dołączmy się do akcji. Przynieśmy symboliczną ZŁOTÓWKĘ. Warto pomagać Smile

"Milenijne Cele Rozwoju - sprawdź co o nich wiesz" 26/11/2012

Konkurs z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej "Milenijne Cele Rozwoju - sprawdź co o nich wiesz" został rozstrzygnięty.
I miejsce Julia Chylińska kl. 2b
II miejsce Maciej Grymm kl. 1b
III miejsce Rafał Tworkowski kl. 1f
Gratulacje

Korekta planu lekcji 23/11/2012

Od poniedziałku ( 26 listopada) nastąpi korekta planu lekcji. Ma to związek z dłuższą nieobecnością jednego z nauczycieli. Proszę o zapoznanie się ze zmianami.

STYPENDYSTKA "zDolnego Śląska" 21/11/2012

Z ogromną radością informujemy, że nasza tegoroczna absolwentka

Karolina Śnita

kolejny raz została stypendystką "zDolnego Śląska"

To bardzo duże wyróżnienie, dlatego

GRATULUJEMY!!!

Życzymy dalszych sukcesów Smile

REMONT I ROZBUDOWA 20/11/2012

Od dnia 22.11.2012r., na terenie szkoły rozpoczyna się duża inwestycja pod nazwą:

"Adaptacja budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z rozbudową zaplecza sanitarnego zespołu sportowego Gimnazjum nr 3".

W związku z tym informuję, że w najbliższym czasie (w zależności od warunków atmosferycznych) będzie następowała zmiana organizacji zajęć wf, a po wyłączeniu sali gimnastycznej, także konieczna będzie zmiana planu lekcji (styczeń 2013).Zmianie ulegną też plany ewakuacji.

O szczegółach ewakuacji i procedurach bezpieczeństwa poinformujemy wszystkie klasy podczas godzin wychowawczych.

UWAGA!!!

w celu zapewnienia bezpieczeństwa:

1. Zabraniam przebywania na terenie budowy tj. na wydzielonej przez wykonawcę strefie (obszar pomiędzy szkołą a salą gimnastyczną i  budynkiem mieszkalnym), a także w najbliższym jej otoczeniu.

2. Nie będzie również możliwe korzystanie z wyjść przez łącznik (najpierw od strony płytek, a potem również od strony parkingu).

3. Zobowiązuję wszystkich do wzmożonej dyscypliny podczas przebywania i podczas zajęć wf na boiskach zewnętrznych.

4. Zobowiązuję wszystkich do stosowania się do zasad bezpieczeństwa, a także zgłaszania zauważonych nieprawidłowości mogących zagrażać bezpieczeństwu.

Utrudnienia potrwają do końca roku szkolnego. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.08.2013r.

Małgorzata Nowakowska

Tydzień Edukacji Globalnej - 19 - 25 listopada 2012 r. 19/11/2012

Tegoroczne obchody Tygodnia Edukacji Globalnej upływają pod hasłem "NA RZECZ WSPÓLNEGO ŚWIATA". Zapraszam do zapoznania się z problematyką różnorodności oraz nierówności, zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej, w oparciu o Milenijne Cele Rozwoju jako nadrzędny cel do 2015.

Więcej informacji znajduje się na wystawie w bibliotece szkolnej i na jej stronie,

Zapraszam również do udziału w konkursie on-line dostępnym na Fronterze (sala Biblioteka)

Jan z Głogowa
Losowe zdjęcie
Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.