Jesteśmy na fb

bezpieczeństwa i
pierwszej pomocy
Projekt Unijny

Strona Projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji

Nie możesz się zalogować?
Sponsor

Strona hostowana na serwerach firmy DATECH
"Milenijne Cele Rozwoju - sprawdź co o nich wiesz" 26/11/2012

Konkurs z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej "Milenijne Cele Rozwoju - sprawdź co o nich wiesz" został rozstrzygnięty.
I miejsce Julia Chylińska kl. 2b
II miejsce Maciej Grymm kl. 1b
III miejsce Rafał Tworkowski kl. 1f
Gratulacje

Korekta planu lekcji 23/11/2012

Od poniedziałku ( 26 listopada) nastąpi korekta planu lekcji. Ma to związek z dłuższą nieobecnością jednego z nauczycieli. Proszę o zapoznanie się ze zmianami.

STYPENDYSTKA "zDolnego Śląska" 21/11/2012

Z ogromną radością informujemy, że nasza tegoroczna absolwentka

Karolina Śnita

kolejny raz została stypendystką "zDolnego Śląska"

To bardzo duże wyróżnienie, dlatego

GRATULUJEMY!!!

Życzymy dalszych sukcesów Smile

REMONT I ROZBUDOWA 20/11/2012

Od dnia 22.11.2012r., na terenie szkoły rozpoczyna się duża inwestycja pod nazwą:

"Adaptacja budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z rozbudową zaplecza sanitarnego zespołu sportowego Gimnazjum nr 3".

W związku z tym informuję, że w najbliższym czasie (w zależności od warunków atmosferycznych) będzie następowała zmiana organizacji zajęć wf, a po wyłączeniu sali gimnastycznej, także konieczna będzie zmiana planu lekcji (styczeń 2013).Zmianie ulegną też plany ewakuacji.

O szczegółach ewakuacji i procedurach bezpieczeństwa poinformujemy wszystkie klasy podczas godzin wychowawczych.

UWAGA!!!

w celu zapewnienia bezpieczeństwa:

1. Zabraniam przebywania na terenie budowy tj. na wydzielonej przez wykonawcę strefie (obszar pomiędzy szkołą a salą gimnastyczną i  budynkiem mieszkalnym), a także w najbliższym jej otoczeniu.

2. Nie będzie również możliwe korzystanie z wyjść przez łącznik (najpierw od strony płytek, a potem również od strony parkingu).

3. Zobowiązuję wszystkich do wzmożonej dyscypliny podczas przebywania i podczas zajęć wf na boiskach zewnętrznych.

4. Zobowiązuję wszystkich do stosowania się do zasad bezpieczeństwa, a także zgłaszania zauważonych nieprawidłowości mogących zagrażać bezpieczeństwu.

Utrudnienia potrwają do końca roku szkolnego. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31.08.2013r.

Małgorzata Nowakowska

Tydzień Edukacji Globalnej - 19 - 25 listopada 2012 r. 19/11/2012

Tegoroczne obchody Tygodnia Edukacji Globalnej upływają pod hasłem "NA RZECZ WSPÓLNEGO ŚWIATA". Zapraszam do zapoznania się z problematyką różnorodności oraz nierówności, zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej, w oparciu o Milenijne Cele Rozwoju jako nadrzędny cel do 2015.

Więcej informacji znajduje się na wystawie w bibliotece szkolnej i na jej stronie,

Zapraszam również do udziału w konkursie on-line dostępnym na Fronterze (sala Biblioteka)

Rok Janusza Korczaka 17/11/2012

Zapraszam do czynnego udziału w

Dniu Janusza Korczaka. Wstęp wolny.

Plakat i program sesji naukowej  po kliknięciu na "więcej"

Czytaj Wiecej
Konkurs powiatowy z języka angielskiego 12/11/2012

WYNIKI Z TESTU ELIMINACYJNEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, który odbył się 7.11.12:

Do Konkursu Powiatowego z Języka Angielskiego zakwalifikowali się z największą ilością punktów:

1.Ela Sadowska-3g 27/29p

2. Klaudia Królikowska-3b 24/29p

3. Bartek Gruźliński-3b 24/29

Czytaj Wiecej
"Vivat Polonia" 09/11/2012

8 listopada 2012 r. w V Festiwalu Piosenki Patriotycznej  "Vivat Polonia", w kategorii gimnazja, zespół wokalny "SOLFEŻ" wyśpiewał II miejsce zdobywając puchar i dyplom.

Zespół w składzie:
Karol Kikowski, Karol Budkowski, Gabriela Nytko, Sandra Kozłowska, Kaja Urban, Joanna Piszlewicz, Klaudia Kościk, Katarzyna Zibrow, Jagoda Maćkowiak, Jagoda Roszak, Anna Foksowicz, Roksana Pachulska, Nocola Samela, Wojciech Kryń, Katarzyna Konarska, Julia Chylińska, Dominika Lachocka, Anna Zahorska, Karolina Gryka, Gabriela Tymek, Paulina Klajn, Laura Matynkiewicz, Jagoda Topolan, Tomasz Preuss, Sandra Kaźmierczak, Edyta Bodera, Izabela Kuszyńska, Patrycja Rzewnicka, Weronika Kubas.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunowi p. M. Hudziak.

link do galerii na GPI

Konkurs plastyczny 09/11/2012

Uczennica naszej szkoły Nicola Samela z kl. 2a zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Polska - Moja Ojczyzna", w kategorii szkół gimnazjalnych. Konkurs organizowała Wojskowa Komenda Uzupełnień w Głogowie.

Serdecznie gratulujemy Nicoli oraz opiekunowi p. M. Wieliczko.

Jan z Głogowa
Podręczniki 2014/15

Wspieranie Uzdolnień

kliknij na miniaturę
Szkoła Matematycznych Innowacji

kliknij na miniaturę aby obejrzeć
Szkoła Odkrywców Talentów

Uczestniczymy w projekcie

bierzemy udział w programie
zDolny Ślązak

Osiągamy sukcesy w konkursie
Spójrz inaczej

Uczestniczymy w programie wychowawczo - profilaktycznym
Trzymaj formę

Uczestniczymy w programie
Wykonał: Mikołaj Styś
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.